Rolety materiałowe

Doskonałe rozwiązanie w dekoracji wszelkiego rodzaju okien (PCV, AL, drewniane), w tym także okien dachowych. W sprzedaży posiadamy 6 modeli rolet materiałowych wewnętrznych w szerokiej gamie kolorów (ponad 50 rodzajów tkanin i kolorów pozwala na dowolną aranżację wnętrza).

 

W zależności od tkaniny – rolety mogą rozpraszać światło, (tzw. półprzezroczyste) lub nieprzepuszczać światła (tzw. zaciemniające). Wszystkie oferowane przez nas rolety wykonywane są z materiału nawijanego na rurkę w systemie łańcuszkowym lub sprężynowym.

 

System Comfort PCV - roletka tekstylna w kasecie, z prowadnicami i napędem łańcuszkowym.

Ładna, estetyczna i tania roletka wykonana w systemie PCV, montowana na skrzydle okiennym, umożliwia bezproblemowe otwarcie lub uchylenie okna.
Sprawdzony system łańcuszkowy z zapinką przy prowadnicy pozwala ustawić roletkę otwartą/zamkniętą w dowolnej pozycji. Doskonałe połączenie ekonomicznego rozwiązania z dobrą jakością.
   
System Classicsolidna i niezawodna roleta wolnowisząca.

Roletka wolnowisząca z nowoczesnym systemem hamulca sprzęgłowego, pozwalającym na lekką i wygodną obsługę. Mocowanie do ściany lub sufitu za pomocą metalowego elementu w obudowie z PCV.
   
System Electrawystępuje wyłącznie z napędem elektrycznym.

Wyjątkowa roleta przewidziana do montażu ściennego. Dzięki karniszowi, w kolorze materiału, jest doskonałym elementem umożliwiającym ciekawą aranżację wnętrza. Elektra w standardzie wyposażona jest w napęd elektryczny, do którego można zastosować przełącznik lub pilota. ELEKTRĘ bez karnisza można montować również do sufitu.
   
System Luxus - roletka tekstylna w kasecie aluminiowej, z prowadnicami i napędem łańcuszkowym.

Roletka, do montażu na skrzydle okiennym, w estetycznej kasecie alu- miniowej o modnym kształcie "łezki". Hamulec sprzęgłowy pozwala zatrzymać roletkę w dowolnym położeniu bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności. Różne rodzaje prowadnic pozwalają na wiele wariantów montażu i dopasowanie rolety do różnych okien.
   
System Niceestetyczna i funkcjonalna roletka tekstylna mocowana na skrzydle okiennym.

Doskonałe rozwiązanie polecane szczególnie wtedy, gdy roleta ma być montowana na skrzydle okiennym i nie musi mieć prowadnic. Świetna w połączeniu z przyklejonym wieszakiem, dzięki któremu montaż odbywa się bez integracji w ramę okienną.
   
System Royalsolidna roleta w kasecie aluminiowej.

Nowoczesna roleta w aluminiowej kasecie. Pozwala osiągać nieprzeciętnie duże wymiary. Montaż do ściany lub sufitu. ROYAL standardowo wyposażany jest w ręczny napęd z systemem hamulca sprzęgłowego. Jako doskonałe udogodnienie proponujemy napęd elektryczny z pilotem.

 

 

Szybki kontakt

Siedziba firmy:

ul. Warszawska 16

81-317 Gdynia,

tel.: 58 661 71 73

tel./fax.: 58 558 45 12

e-mail: jabi10@wp.pl